Llaptop dell

Numri i shpalljes: 47511 | Postuar në: 20.05.2017, 09:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Prodhuesi: Dell

Procesori: mbi 1 GHz

Hard Disk HDD: 100 GB

RAM Memoria: > 8 GB

Çmimi: 20 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Laptop Kompjutera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet llaptopi dell ika do vashga n ekran dhe duhet te formatizohet

 Drenas     Drenas

Dërgo E-mail

 Alban