Kendi i Lekures

Numri i shpalljes: 47510 | Postuar në: 20.05.2017, 08:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Koltuk Dysh

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes kendin e lekures i bler ne simpo shum i ruajtur kendi shtrihet per te fjetur

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Qamile Llugaliu