Shes Fiat Bravo 1.4 Ne Gjendje Shum Te Mir

Numri i shpalljes: 47504 | Postuar në: 19.05.2017, 16:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Fiat

Modeli: Bravo

Viti: 2000

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Manuale

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 1.250 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Fiat Bravo 1.4 Benzin+Plin Ne Gjendje Te Shkelqyer Pa Asni Vrejtje Dhe I Ruajtur Shum Mir Si Mbrenda Ashtu Edhe Jasht
Regjistrim I Skadum, Pa Denim
Ndrim I Mundshum
Per Me Shum Info.049 278 155
Viber +386 49 278 155Tags: iphone samsung sony playstation ps3 ps4 htc compac hp llaptop pc acer dell s6 s6 edge s7 s3 s4 mini skuter TAGS: opel mercedes audi bmw vw skoda shkoda e kuqe e bardh
aster astra golf 2 3 4 5 mercedes 190 220 140 160 170 250 S500 S300 vektra vekter vectra lupo polo fiat punto bmw passat corsa kors limuzin karavan bmw 316 318 320 323 325 520 525 bmw 525 mercedes bmw 530 535 bmw 730 735 740 750 golf 1 2 3 4 5 bmw x5 fiat tipo fiat punto caddy vw caddy opel combo opel corsa Lupo Polo Passat 1 2 3 4 5 4 motion golf 4 tdi Mercedes Cdi e220 e250 e270 e300 e320 ML plin/benzin mercedes plin c220 c240 c270 c300 Mercedes coupe cabriolet bmw 320 disel bmw 525 mercedes 190 200 230 240 250 300 260 350 mercedes 250 bmw 520 bmw 5 7 3 gti tdi passat karavan omega ford escort mercedes plin ML CDI DTI SFI E KIA sdi tdi caddy combo vw caddy polo 1.4 seat ibiza hummer toyota peugeot 206 406 408 alfa alfa rome bmw 524 bmw 520
Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac book nokia motorola sonyericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5 full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedes merzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran karrika tavolina afarizem biznes business prizreni gjakova usa podujeva gjilani mitrovica prishtine vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventar textil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADET, TAXI BMW X3, BMW X5, BMW X6, BLACK BERRY, IPHONE, IPAD, MOTOROLA, SONYERICSSON,VW, SONY, LCD, PLASMA TV, LLAPTOP, APARAT, USB, SAMSUNG FOTOAPARAT, MOBILJE,Note, TEXTIL, MODA, FASHION, SHES, BLEJ, KERKOJ, MARR, QIRA, Objekt, SAMSUNG,Galaxy, LLAPTOP, IPHONE, IPAD, APARAT, KAFE, FOTO, AUTO, VETURA, OPEL, ASTRA, JEEP, ORA, SPORT, RENT A CAR SELEKTRONIK, LG, SAMSUNG GALAXY NOTE, SAMSUNG TAB, HTC, KOMBI, MAQINA, FELLNE, KAMION, NIKE, ADIDAS, PUMA, REEBOOK,Rover, VERSACE, ARMANI, 1 MILION, PARFUM, VETURA ME QIRA KERRE ME QIRA FORMULA, ROLEX, FIAT, FORD, VW,Fiat, PASSAT, TOYOTA, VW AUDI BMW MERCEDES, HONDA, HYNDAI, ARI, ASCONA, SEAT, JETTA,TDI, TURBO AGREGAT, GJENERATOR, KOMBI, KAMIONA, TRAKTOR, A6, A4, A3 A5 A7 A8 RS3 RS4 RS5 RS6 RS7 RS8, LG, ANDROID, WINDOWS,KUZHINE

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 Bujar