KURSE PËR KOMPJUTERË

Numri i shpalljes: 47503 | Postuar në: 19.05.2017, 15:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Kompjuterike

Lloji i shpalljes: Shitet


Kurse intenzive dhe te rregullta për kompjuterë.

www.shkollainformatika.com
e-mail:shkollainformatika@gmail.com
Mob:+377 44 213 937

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Informatika >(Ndërmarrje)