Shes Tv, Maqin per tharje rrobav dhe friz

Numri i shpalljes: 47502 | Postuar në: 19.05.2017, 14:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Grundig

Produkt: Plazmë

Madhësi: 132 cm (52 inch)

Çmimi: 600 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / TV / LCD / Plasma

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes tv Grundig i ardhur nga zvicra i persorur 2 muaj shum i mir dhe i ri me garancion 600 ero.
Maqina per tharjen e rrobav nga zvicra shum e mir 10 or e perdorur 350 ero.
friz Beko 250 liteav per ngrirje nje dimer i perdorur shum mi mir 200 ero.
per me shum na kontaktoni ne numrin 045884302

 Shtime     Shtime

Dërgo E-mail

 basri