Tavolina

Numri i shpalljes: 47494 | Postuar në: 18.05.2017, 16:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Tavolina dhe Karrige / Tavolina

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet tavolina me xham,është e përdorur por e ruajtur në gjendje të mirë.

 Pejë     Pejë 30010

Dërgo E-mail

 Dasije