Apple IMac Air

Numri i shpalljes: 47491 | Postuar në: 18.05.2017, 13:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 4 GHz

Hard Disk HDD: 1 TB

RAM Memoria: > 8 GB

Çmimi: 900 €

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i shpalljes: Shitet


She's Apple IMac Air 21.5". Eshte I blerë ne Angli. Prodhim i fund 2015. Shum pak I perdorun, punon perfect. Wireless tastatur dhe Magic Mouse 2.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Salih D