Tavolin e teprzaris pakarika

Numri i shpalljes: 47487 | Postuar në: 18.05.2017, 12:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Tavolina dhe Karrige / Tavolina

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shes tavolin per 6 persona prodhim italian tavolin e teprzaris viber kontakt +37744863273

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Albert