Sobe me pelet nga fabrika

Numri i shpalljes: 47486 | Postuar në: 18.05.2017, 10:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Prodhojme soba te cilesise shume te larte me komponente italian dhe gjerman. Jemi disponibel edhe per prodhim shumice.

 Prishtinë     Prishtinë 10060

Dërgo E-mail

 StufeVenete >(Ndërmarrje)