Tavolin Xhami per Sallon

Numri i shpalljes: 47482 | Postuar në: 17.05.2017, 17:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Tavolina dhe Karrige / Tavolina

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shitet tavolina me xham,është e përdorur por e ruajtur në gjendje të mirë

 Pejë     Pejë 30010

Dërgo E-mail

 Dasije