Beton i gatshem 14kubik 630€

Numri i shpalljes: 47466 | Postuar në: 16.05.2017, 13:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 630 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes beton te gatshem per ata te cilin esht i interesum, me kan mbet kaq sasi dhe me duhet ta shes, per kete shkak jap me qmim me te lire
Per me shume 045235744

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 Arben