Shiten Kopaqket Adidas Predito

Numri i shpalljes: 47465 | Postuar në: 16.05.2017, 12:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 45 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Futboll / Këpucë

Lloji i shpalljes: Shitet


Kopaqket Jan shum te mira jan te perdorura veq 1 her Arsya e shtijes është se pom bihen te vogla Nr i Kopaqkeve është 42 dhe kopaqket jan te ardhura nga Gjermania

 Prizren     Zhur

Dërgo E-mail

 Valon Mazllamaj