Karrika per zyre

Numri i shpalljes: 47459 | Postuar në: 16.05.2017, 10:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10 € i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Mobilje dhe interior

Lloji i shpalljes: Shitet


Shesim dhe servisojm karrika per zyre
Posedojm pasije rezerv si p.sh rrota hidrolika.baza mbajtse doreza te ndryshme etj etj

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Naser