Shofer

Numri i shpalljes: 47456 | Postuar në: 16.05.2017, 08:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Shofer, Transport

Gjinia: Mashkull

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: C

Njohja e gjuhëve: Gjermanisht

Aftësi kompjuterike : Mjaftueshëm

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Punësim / Kerkoj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shofer kat .ce dhe . Cpc

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Arben