Kerkojme punetore

Numri i shpalljes: 46456 | Postuar në: 16.05.2017, 03:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Parukeri, Estetik, Kozmetikë, Bukuri

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 500 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Kerkojme punetore masazhere me provoje pune , pranojme edhe praktikante te cilat paguhen njelloj si punetotet tjera oferta e limituar kushtet dhe paga shume te mira

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Fourseasons Massage >(Ndërmarrje)