Kendi i Lekures

Numri i shpalljes: 46454 | Postuar në: 15.05.2017, 21:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Garniturë për ndenje

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet kendi i lekures i bler ne Simpo

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Qamile Llugaliu