ENËLARËSE

Numri i shpalljes: 46452 | Postuar në: 15.05.2017, 14:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 180 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Aparate shtëpiake / Makina për larje enësh

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes enëlarësen 5muaj e perdorur, ne gjendje te rregullt, posedon fletëgarancionin për 5vite, per makine ju garantoj eshte ne gjendje te rregullt.
Per me shume kontaktoni ne numerin e telefonit 049834758, posedoj edhe viber.

 Malishevë     Malishevë

Dërgo E-mail

 Arton