Pajaqalla

Numri i shpalljes: 46451 | Postuar në: 15.05.2017, 14:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Audio dhe Video Produksion

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Eshte pak e përdorur por eshte shum Emir per muzik per vetur

 Skenderaj     Skënderaj

Dërgo E-mail

 Egzon