Shofer kamioni

Numri i shpalljes: 46450 | Postuar në: 15.05.2017, 13:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Shofer, Transport

Gjinia: Mashkull

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: C

Njohja e gjuhëve: Shqip

Aftësi kompjuterike : Mjaftueshëm

Çmimi: 500 €

Kategoria Punësim / Kerkoj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Kerkoj te punsohem si shofer kamioni posedoj kategori B,C,E dhe kam provoj pune prej vitit 1994

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Xhema