Shitet Shtepija

Numri i shpalljes: 46448 | Postuar në: 15.05.2017, 11:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 8

Sipërfaqja: 220

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Nuk ka

Sipërfaqja e oborrit: 3 ari 20 m

Çmimi: 75.000 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Shtëpi - Vila

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet shtepija ne Shipol te Mitrovices .
Shtepija gjindet ne aksin rrugor Mitrovicë Skenderaj ne largesi nga kjo rrugë 20 m me konkretisht prapa dyqanit ushqimorë Miri ne Shipol.
Shtepija ka dy hymje e pershtatshme per dy familje .me gjersisht inf. tel.044-346-746 dhe 049-925466

 Mitrovicë     Shipol

Dërgo E-mail

 Nazmi