paisje per restorante dhe hotele

Numri i shpalljes: 46446 | Postuar në: 18.05.2017, 11:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.570 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Vegla mjete profesionale

Lloji i shpalljes: Shitet


shiten 6 komplete tavolinash 90 tshe. me karrige.qmimi per nje komplet,qmimi 200 euro per komplet karriget te reja
shitet :Furra ler pica dy kateshe.me nga 8 pica 30tshe ne te jejten kohe.furra eshte e gjendje shum te mire.ka dy mundesi perdorimi.me rrym dhe me plin (gaz).qmimi 900 euro.
Frigorifer dhe friz se bashku.shum imire qmimi 180 euro.
Tavolina.per terrac restorant,6 komplete w komplete jan katrore .dhe 4 jan te rrumbullakta te gjitha jan nga qelqi xhama shum t mira qmimi i katroreve eshte 250 euro kompleti kirse i t rrumbullakeve 70 euro pa karrige se jan shitur.
Mikser per brumin e picave ii ri para nje muaji i bler .per 10 kapacitet.qmimi 450 euro qmimi i negociushem.
Shank ipajisur me llavabo dhe bateri ,qmimi 350 euro te gjitha qmimet jan t negociueshme,dy qadra per terraca 70 euro copen..lopata per terheqjen epicave nga furra 4 cop qmimi 100 euro.

 Prishtinë     Prishtinë 10050

 Besim.b