Dritare nga Druri

Numri i shpalljes: 46445 | Postuar në: 14.05.2017, 21:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dyer, Dritare dhe shtesa / Dyer dhe dritare druri

Lloji i shpalljes: Shitet


Ne gjendje shum te mirë.

Viber +38649198077

 Drenas     Drenas

 Drin