kopania extra per pastrim-shtepi-banesa-etj

Numri i shpalljes: 46441 | Postuar në: 14.05.2017, 18:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Pastrim higjenik dhe kimik / Pastrim dhe ndihmë shtëpiake

Lloji i shpalljes: Shitet


kompania extra.e specializuar per pastrim.bejm pastrim shtepive banesa lokale etj.bejm edhe pastrim gejave[ kauqave].si dhe bejm pastrim konfore veturave,ju mir presim.tel;045-405531 -049-714060

 Burim     Burim

 arian >(Ndërmarrje)