kopania extra per pastrim-shtepi-banesa etj,

Numri i shpalljes: 46437 | Postuar në: 14.05.2017, 15:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Pastrim higjenik dhe kimik / Pastrim dhe ndihmë shtëpiake

Lloji i shpalljes: Shitet


kopania extra e specializuar per pastrim.bejm pastrim shtepi-banesa-lokale-etj, bejm pastrim gejave [kauqave] si dhe bejm pastrim-konfore veturave.ju mir presim tel;045-405531 -049-714060

 Klinë     Klinë

Dërgo E-mail

 kopania per pastrim extra >(Ndërmarrje)