shiten 4 goma 13she me bandasha

Numri i shpalljes: 46416 | Postuar në: 12.05.2017, 20:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Autoservise dhe Lavazhe

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten 4 goma me bandasha 13 she

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 idriz