tavolin druri

Numri i shpalljes: 46415 | Postuar në: 12.05.2017, 19:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fëmijësh / Tavolina, Karrige

Lloji i shpalljes: Shitet


shitet tavolina e re me 6 karrike

 Ferizaj     Ferizaj 70010

 mobileria Labi Greme >(Ndërmarrje)