Mercedes benz

Numri i shpalljes: 46413 | Postuar në: 09.09.2017, 12:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 190

Viti: 1985

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 25000

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Limuzinë

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 5.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet. Vetura mercedes benz. E vitit 1985 ne gjendje super te rregullt . Makin eshte full eksta. Tipi AMG gjithashtu posedon klim ,ABS, muzik dhe. Gjera tjera. Te interesuarit. Te lajmrohen 049198265

 Klinë     Klinë

Dërgo E-mail

 Shkodran morina