Shes Tok/Parcel për Banim dhe Ushtim te Biznesit

Numri i shpalljes: 46393 | Postuar në: 10.05.2017, 10:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 3585

Lloj i tokës: Të tjera

Çmimi: 4.000 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Tok/Parcelen Nr. 1924/4 e cila gjendet ne Zonen Kadastrale ne Dobratin K. e Graqanices. Pronsia e rregulluar. Parcela ka siperfaqen 3585 m2. Parcela gjendet afer udhkryqit te rruges regjionale Prishtine-Ferizaj dhe Lipjan -Janjeve. Gjithashtu eshte afer Autostrades Arber Xhaferi. Kjo parcel gjendet ne Zonen Urbane ku jan te ndertuara objektet afariste. Parcela shtrihet ne Poziten Veri-Jug. Ka qasje ne Rrugen publike, dhe eshte e pershtatshme per banim dhe Ushtim te Biznesit. Cmimi 4000€ per nje Ari.
Te Interesuarit munden të me kontaktojn ne ket Numer.
Gjermani: 004917684650050

 Lipjan     Lipjan

Dërgo E-mail

 Shaban