Shitet velloja

Numri i shpalljes: 46391 | Postuar në: 11.05.2017, 15:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: M

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 280 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes vellon e përdorur vetëm një herë. E re dhe moderne. Fotografi tjera në bazë të kërkesës.

 Therandë     Therandë

Dërgo E-mail

 Egzona