Shes haski klysh

Numri i shpalljes: 46388 | Postuar në: 09.05.2017, 18:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20 €

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Qen

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes 3 haski klysh gjinia femer 1 i kafte me te bardhe dhe 2 te bardhe

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Fatjon Morina