Dyer dritare per lokale

Numri i shpalljes: 46387 | Postuar në: 09.05.2017, 18:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Materiale ndërtimi

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes dyer dritare per lokale

 Prishtinë     Prishtinë 10040

Dërgo E-mail

 Shefqet