Tavolina

Numri i shpalljes: 46384 | Postuar në: 09.05.2017, 16:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Tavolina dhe Karrige / Tavolina

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes tavolina

 Prishtinë     Prishtinë 10040

Dërgo E-mail

 Shefqet