Shitet komoda dhe tavolina

Numri i shpalljes: 46376 | Postuar në: 09.05.2017, 11:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 60 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Tavolina dhe Karrige / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet komoda dhe tavolina te perdorura 60€

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 Xxxxxx