Shitet Toka 800 euro Ari

Numri i shpalljes: 46375 | Postuar në: 09.05.2017, 10:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 14088

Lloj i tokës: Të tjera

Çmimi: 800 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet Toka Ne Mazgit Rruges Per Obiliq
Dimensionet jan 53x265
Posedoj te gjitha dokumentet e nevojshme per perkthimin e tokes te blersi.
Gjithashtu toka posedon rrymen ujsjellsin dhe kanalizimin ne fillim te rruges dhe dy hidranta te iberlepencit ne fund te ares te gatshme per shfrytzim.
1,4088 hektar
Qmimi 800 euro per Ari.

 Kastriot     Kastriot

Dërgo E-mail

 Muhamet kozmaqi