NBA2K17 per PS4

Numri i shpalljes: 46371 | Postuar në: 08.05.2017, 18:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 45 € i diskutueshëm

Kategoria CD, DVD, VHS Musik, Filma / Music, CD / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Loja eshte perdorur pothuajse 1 muaj loja eshte ne gjendje mjaft te mire nese keni probleme me lojen parat mund te kthehen dhe loja mund te testohet te ps4 imi

 Prishtinë     Prishtinë 10020

 Laurat