Shes 11 komjuera bashk me sever

Numri i shpalljes: 46365 | Postuar në: 08.05.2017, 16:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 1 GHz

Hard Disk HDD: 80 GB

RAM Memoria: 1 GB

Çmimi: 900 € i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i shpalljes: Shitet


Kompujterat jan ne gjendje te regullt dhe shiten komplet sikur i shini ne foto si dhe tavolina

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 Mentor