Shitet dhoma e gjumit

Numri i shpalljes: 46359 | Postuar në: 08.05.2017, 10:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 600 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Krevate

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet dhoma e gjumit dhe 6 dyere 5 dhomave dhe 1 dere hymjes

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

 Besim