Seat ibiza 2010

Numri i shpalljes: 46358 | Postuar në: 08.05.2017, 10:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Seat

Modeli: Ibiza

Viti: 2010

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 140000

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Hatchback

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 7.400 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Seat ibiza 2010 me 142000km me garancion dhe liber servisi .
Regjistrimi i par ne Kosov i ardhur nga Zvicrra
1.4 Tdi ( 54kw - 80ps )
Me klim , alarm , gjama elektronik , bordcomputer , fellne te bukura , 2 qelsa etj.
Vetura asht ne gjendje perfekte me garancion .

 Shtime     Shtime

Dërgo E-mail

 Fisnik Hysenaj