Shes listela (letva), derrasa dhe paleta

Numri i shpalljes: 46353 | Postuar në: 07.05.2017, 15:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Materiale ndërtimi

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes listela (letva), derrasa dhe paleta te perdorura me çmim te volitshem
tel: 044159028
Viber: +37744159028

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Isak