Kerkoj pune si kujdestare

Numri i shpalljes: 46352 | Postuar në: 07.05.2017, 15:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Pastrimi shtëpisë, kujdesin dhe mbështetjen

Gjinia : Femër

Arsimimi: 9 vjeçare

Patentë shoferi: Nuk kam

Njohja e gjuhëve: Shqip

Aftësi kompjuterike : Dobët

Çmimi: 230 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Ju lutem jam e interesuar per pune, kam pervoje me femije me shume se 6 vjet. Femije i dua shume andaj kete pune e bej me shume perkushtim. Te interesuarit te me lajmerohen 044 674 387

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Xhemile Gashi