Elxhi

Numri i shpalljes: 46349 | Postuar në: 07.05.2017, 14:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: LG

Modeli: Elxhi

Çmimi: 120 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes telin elxhi i ardhun NGA Italia i paketum pak i perdoren komplet me paisjet ndrrim nuk baj arsya qe e shes ikam 2....punon kejt senet

 Shtime     Shtime

Dërgo E-mail

 Besi