Shitje qershie me shumice

Numri i shpalljes: 46348 | Postuar në: 07.05.2017, 14:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Fruta, Perime

Lloji i shpalljes: Shitet


Jam i interesuar te bashkepunoj me tregtare te fruta-perimeve ose te industrise ushqimore per shitjen e frutit te qershise. Fruti eshte cilesor dhe 100% shqipetar. Sigurojme sasira te medha per shitje me shumice.
Kontakt:
cel 069 77 62 710. & 068 23 21 673

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Besnik shabani