Sony PlayStation 2

Numri i shpalljes: 46341 | Postuar në: 06.05.2017, 20:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / Sony PS Playstation

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes sony PlayStation 2 esht shum i rusjtur .Ardhur nga gjermania
Ka dhe 8 cede lojra
6 CD jan futboll
2 CD stret futboll

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 Artoni 26