Mercedes 190

Numri i shpalljes: 46339 | Postuar në: 06.05.2017, 19:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 190

Viti: 1987

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 400000

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Limuzinë

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 1.650 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes mercedes 190 i rujtun dhe ne gjendje shum te mir motorri i ndrrum prej benz ne dizell.

 Deçan     Deçan

 Skender