Shtepia ne shitje

Numri i shpalljes: 46338 | Postuar në: 06.05.2017, 16:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 42.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet shtepia ne lagjen Vaganicë - Mitrovicë.
Adresa: Rruga Mbreti Zogu1.
Per info, me te detajuara telefono: 049 483 038 ( + watsap, viber )

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 Faton