Iphon 5s

Numri i shpalljes: 46334 | Postuar në: 06.05.2017, 12:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: Iphon 5s

Çmimi: 150 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes iphon 5s pak i perdorun shum i rujtun

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 Alban