Shitet Sansung 3Neo

Numri i shpalljes: 46324 | Postuar në: 05.05.2017, 10:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: Sansung 3Neo

Çmimi: 80 € i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet sansungi ngjendje rregull nuk kae asnj defekt

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Astrit