kurse gjermanisht, perkthime

Numri i shpalljes: 46323 | Postuar në: 04.05.2017, 22:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Arsimim dhe edukim / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shkolla e gjuheve Juvi funksionon suksesshëm që një dekadë ne ligjërimin e gjuhës
GJERMANE
ANGLEZE
FRËNGE
për të gjitha grupmoshat dhe per të gjitha nivelet
Kurse për BASHKIM FAMILJARnë Gjermani, France dhe Angli , ushtrojmë të gjitha testet e ambasades , gjë që mundëson dhënien e TESTIT me heren e parë.
Përkthime gjyqësore GJERMANISHT - ANGLISHT- FRENGJISHT
Tel 049580178, 044145903

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Shkolla JUVI