Lule Fokusi

Numri i shpalljes: 46319 | Postuar në: 04.05.2017, 19:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kopsht, Bimë / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes lule fokusi perafersisht 2 metra një lule shume e bukur shpresoj do ju pelqej,pres thirrje nga te interesuarit.

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Qlirim