Trumpet

Numri i shpalljes: 46316 | Postuar në: 04.05.2017, 14:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 350 € i pa diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Istrumente frymorë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet I perdorur pak vjen prej jashtit esht I bukur vjen me cant thirni ketu 044704878

 Ferizaj     Ferizaj 70030

Dërgo E-mail

 Valton